Na Skróty

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe są najdoskonalszym rozwiązaniem w technice bram. Oferują najwyższy poziom komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności - oraz co ważne przy nowoczesnych budownictwie - najwyższy poziom izolacji termicznej. Technologia segmentowa pozwala na kompletowanie drzwi wejściowych, bocznych i serwisowych w bramie.
Wszystkie bramy segmentowe montowanę są za grubościa otworu w murze od wewnątrz pomieszczenia - zapewnia to wysoką szczelność i izolacje termiczną pomieszczenia. Dodatkowym atutem bram segmentowych jest możliwość parkowania bezpośrednio przed bramą poniewaz otwieranie odbywa sie poprzez pionowe unoszenie. Ważne jest także pełne światło wjazdu po ich otworzeniu, które wyznacza otwór w murze bez ogranieczenia szerokości i wysokości.
Obrazek
Segmentowe drzwi stalowe w Bramatic to fachowe doradztwo już na etapie projektowania, indywidualne rozwiązania do hal, warsztatów i garaży, szeroki wybór modeli i wyposażenia, a także krótkie terminy realizacji zamówień.

Mamy w swojej ofercie bramy z izolacją termiczną, szczególnie do garaży ogrzewanych. Na życzenie klienta wykonujemy drzwi tradycyjne jedno- lub dwuskrzydłowe, korzystając z tej samej sprawdzonej technologii produkcji bram garażowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oprócz oferty zawierającej kilka podstawowych kolorów wdrożyliśmy do produkcji technologię pozwalającą na uzyskanie dowolnej barwy naszych produktów.
Obrazek

Drzwi segmentowe drewniane

Niemieckie drzwi wykonane z paneli typu "SANDWICZ" tj. blacha, stalowa trapezowana horyzontalnie tłoczona w kształcie kasetonów lub Bacara. Możliwość dostosowania drzwi do każdego wymiaru otworu pełen zestaw wyposażenia dodatkowego - sześć rodzajów okien, zamki, napędy od ręcznego po pełną automatykę, dowolne kolory, drzwi w drzwiach, drzwi boczne.

Dlaczego Bramatic?

  • Bramy i drzwi - realizacja na każdy wymiar
  • Doradztwo na etapie projektowania
  • Indywidualne rozwiązania do garaży, hal, myjni, warsztatów
  • Szeroki wybór modeli i wyposażenia
  • Krótkie terminy realizacji
  • Mobilny serwis Bramatic
  • Dogodny dojazd i parking dla klientów

Masz pytania? Skontaktuj sie z nami.

Z pewnością odpowiemy na Państwa pytania.

KONTAKT

BRAMATIC J.M.
ul. Grochowska 45
04-186 Warszawa
tel.: (22) 612 47 37
fax: (22) 612 40 11
mobile: 602 220 465
mobile: 608 085 050
www.bramatic.com.pl
bramatic@bramatic.com.pl
Nice Came
Somfy Expert
Seip


faac


Normstahl