Na Skróty

Bramy Uchylne

Bramy uchylne to jedno z najbardziej popularnych i sprawdzonych rozwiązań na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu oferując wysoką jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.


Bramy uchylne - wjeżdżają pod strop nie zabierając miejsca. Wiatr nie jest przeszkodą w ich otwieraniu. Jesteśmy jedynym w Polsce producentem bram uchylnych bez prowadnic podsufitowych. Mechanizm działa w oparciu o zamontowany po bokach futryn mechanizm unoszący ze sprężynami. Przy wysokich stropach to rozwiązanie wygodne i upraszcza montaż. Także przy małej wysokości bramy eliminujemy w ten sposób mozliwość uderzenia pojazdem w prowadnicę.
 
Izolacja termiczna - jeżeli garaż jest ulokowany w bryle budynku lub tuz obok jest wskazana i warto w nią zainwestować. Stosowanycm przez nas materiałem izolacyjnym jest styropian o grubości 4cm zakryty komorowym poszyciem.
Realizujemy zamówienia nietypowe, takie jak dowolna wysokość progu, przeszkody budowlane tupu rury, piony, czy elementy instalacyjne w nadprożach omijamy stosując nietypowe futryny boczne i górne.
Bramy uchylne z poszyciem z blachy: poszycie stanowi blacha galwanizowana z tłoczeniem pozomym lub pionowym. Futryny oraz stelaż skrzydła wykonany z profili zamkniętych o dużej odporności na działanie osób trzecich. Opcjonalnie: izolacja termiczna, automatyka z osprzętem. Wymiary dowolne.
Bramy uchylne z poszyciem drewnianym: Zewnętrzne poszycie stanowi drewno impregnowane. Futryny oraz skrzydło bramy wykonane ze stali. Możliwość nawiązania do wyglądu okien i drzwi wejściowych. Podwójne ryglowanie - brama klasy SEZAM. W standardzie przystosowane do automatyzacji. Opcjonalnie: izolacja termiczna, drzwi w skrzydle, świetliki, kolor impregnatu w/g palety, automatyka z osprzętem. Standardowa kolorystyka: palisander. teak, mahoń, złoty dąb, orzech
Bramy uchylne z poszyciem nietypowym: realizacja także w oparciu o projekt klienta. Bramy uchylne z poszyciem ażurowym - zastosowanie w garażach zbiorczych jako wygrodzenie boxu bez konieczności stosowania wentylacji. Bramy uchylne ażurowe w linii ogrodzenia z wzorem ogrodzenia jako wjazdowe. Bogata oferta rozwiązań pozwala na spełnienie indywidualnych potrzeb.

Dlaczego Bramatic?

  • Bramy i drzwi - realizacja na każdy wymiar
  • Doradztwo na etapie projektowania
  • Indywidualne rozwiązania do garaży, hal, myjni, warsztatów
  • Szeroki wybór modeli i wyposażenia
  • Krótkie terminy realizacji
  • Mobilny serwis Bramatic
  • Dogodny dojazd i parking dla klientów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Z pewnością odpowiemy na Państwa pytania.

KONTAKT

BRAMATIC J.M.
ul. Grochowska 45
04-186 Warszawa
tel.: (22) 612 47 37
fax: (22) 612 40 11
mobile: 602 220 465
mobile: 608 085 050
www.bramatic.com.pl
bramatic@bramatic.com.pl
Nice Came
Somfy Expert
Seip


faac


Normstahl