Na Skróty

Bramy skrzydłowe

Obrazek
Bramy jedno i dwuskrzydłowe to tradycyjne i sprawdzone rozwiązanie. Czestą są niezastąpione ze wzglądów technicznych. Mogą otwierać się o 180 stopni. Zewnętrzne poszycie bram skrzydłowych pozwala na formowanie dowolnej architektury. Konstrukcja futryn i geomatria otwierania skrzydeł udostępnia duże światło wjazdu. Możliwość olokowania dodatkowych drzwi wejściowych z samozamykaczem. Drzwi skrzydłowe mogą być zrealizowane w wersji antywłamaniowej, a także maksymalnie przeszklonej z zastosowaniem szyb ciepłych i bezpiecznych - P4.
 
Wszystkie bramy skrzydłowe mogą byc wyposażone w automatukę sterowaną pilotem lub system kontroli dostępu.
Drzwi skrzydłowe dostępne są również w wersji z izolacją termiczną dla zapobieżenia stratą cieplnym w pomieszczeniu. W bramach 2 skrzydłowych możliwy jest niesymetryczny podział skrzydeł.
 
Dysponujemy technologią pozwalającą na uzyskanie dowolnej barwy naszych produktów.
Bramy skrzydłowe z poszyciem z blachy: poszycie stanowi blacha galwanizowana z tłoczeniem pozomym lub pionowym. Futryny oraz stelaż skrzydła wykonany z profili zamkniętych o dużej odporności na działanie osób trzecich. Opcjonalnie: izolacja termiczna, automatyka z osprzętem. Wymiary dowolne.
Bramy skrzydłowe z poszyciem drewnianym: Zewnętrzne poszycie stanowi drewno impregnowane. Futryny oraz skrzydło bramy wykonane ze stali. Możliwość nawiązania do wyglądu okien i drzwi wejściowych. W standardzie przystosowane do automatyzacji. Opcjonalnie: izolacja termiczna, drzwi w skrzydle, świetliki, przeszklenie, kolor impregnatu w/g palety, automatyka z osprzętem. Standardowa kolorystyka: palisander. teak, mahoń, złoty dąb, orzech

Dlaczego Bramatic?

  • Bramy i drzwi - realizacja na każdy wymiar
  • Doradztwo na etapie projektowania
  • Indywidualne rozwiązania do garaży, hal, myjni, warsztatów
  • Szeroki wybór modeli i wyposażenia
  • Krótkie terminy realizacji
  • Mobilny serwis Bramatic
  • Dogodny dojazd i parking dla klientów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Z pewnością odpowiemy na Państwa pytania.

KONTAKT

BRAMATIC J.M.
ul. Grochowska 45
04-186 Warszawa
tel.: (22) 612 47 37
fax: (22) 612 40 11
mobile: 602 220 465
mobile: 608 085 050
www.bramatic.com.pl
bramatic@bramatic.com.pl
Nice Came
Somfy Expert
Seip


faac


Normstahl