Na Skróty

Urządzenia Parkingowe

Dlaczego Bramatic?
Firma Bramatic istnieje od 1977r. Dysponujemy własnym potencjałem produkcyjnym i zapleczem serwisowym. Pomagamy we właściwym doborze rozwiązania, wyposażenie, a także określeniem miejsca i sposobu dobrego montażu. Zapewniamy własny serwis i dojazd ekim montażowych. Prowadzimy naprawy, remonty, zapewniamy materiały eksploatacyjne.
 
Współpracujemy ze specjalistami w zakresie utwardzania terenu, brukarstwa, oświtetlenia. Zapewniamy kompleksową i tanią realizację całego zadania - oferujemy również nietypowe rozwiązania
szlaban-termina
Nasze systemy parkingowe są otwartymi rozwiązaniami przeznaczonymi do sprawnego zarządzania obsługą parkingu. Otwartość i uniwersalność naszych systemów pozwalają na stosowanie ich zarówno do obsługi małych parkingów z kasami ręcznymi jak i dużych z kasami samoobsługowymi.

...systemy parkingowe więcej
szlabany
Szlabany automatyczne - oferujemy szlabany  firm Nice, Beninca, Came. Mogą być wyposażone w kilka możliwch sposobów otwierania. Dostępne są w wielu długościach. Produkty wyżej wspomnianych firm są przystosowane do intensywnej pracy.

... szlabany automatyczne więcej

budka
Budki parkingowe, portiernie - Sami wykonujemy oraz projektujemy nasze wyroby dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów. Budki parkingowe wyposażamy zgodnie z zamówieniem. Dodatkowe wyposażenie budki parkingowej pozwala na poprawę walorów bezpieczeństwa i komfortu pracy.

... budki parkingowe więcej
kolczatka
Kolczatki automatyczne są przystosowane do pracy w najcięższych warunkach (TIR). Kolczatka sprzężona z ramieniem szlabanu i dzwignią napędową.

... kolczatki automatyczne więcej
blokada
Blokady parkingowe - Wszystkie nasze wyroby są malowane proszkowo na kolor pomarańczowy, posiadają fluorescencyjną okleinę i dwunastomiesięczną gwarancję. W staej ofercie posiadamy kilka dostępnych typów blokad parkingowych.

szlaban-termina
Terminale - służą do rozróżniania oraz identyfikacji osób wjeżdżających na parkingi lub tereny o ograniczonym dostępie. Zastosowanie terminali zwiększa bezpieczeństwo i usprawnia komunikację. Terminal jest przystosowany do współpracy z automatycznymi czytnikami.

...terminale parkingowe więcej

KONTAKT

BRAMATIC J.M.
ul. Grochowska 45
04-186 Warszawa
tel.: (22) 612 47 37
fax: (22) 612 40 11
mobile: 602 220 465
mobile: 608 085 050
www.bramatic.com.pl
bramatic@bramatic.com.pl
Nice Came
Somfy Expert
Seip


faac


Normstahl